Solární ohřev vody pro bytové domy

Solární ohřev vody pro bytové domy.

Aktuálně: Příjem žádostí o dotaci na bytové domy byl zahájen 15. března 2016! více info: Nová zelená úsporám - poradíme Vám 3 kroky k získání dotace!

Sluneční kolektory pro ohřev vody jsou pro bytové domy ještě efektivnější než je tomu u rodinných domů. Spotřeba vody v bytových domech je totiž průběžná a kolektory ji dohřívají trvale v průběhu celého dne.

Slnečné kolektory pre bytové domy IInstalace solárního ohřevu vody pro bytový dům může být také zajímavým architektonickým doplňkem stavby.
Tuto konkrétní instalaci zabezpečoval THERMO|SOLAR v bytovém domě v Budapešti.

V našich klimatických podmínkách mohou sluneční kolektory pokrýt:

  • 60%-70% celoročních nákladů na teplou vodu

Solárne kolektory pre bytové domy Instalace komplexního řešení solární soustavy pro bytový dům je hotova během jednoho týdne.
Na snímku je instalace pro bytový dům v Hulíně.

Jak je to s přitápěním?

Přitápění pomocí slunečních kolektorůnení pro bytové domy ekonomicky příliš výhodné. Kolektory mají totiž nejnižší výkon právě v období topné sezóny.

Navíc střechy bytových domů nemají dostatek disponibilních ploch pro umístění dostatečně velkého kolektorového pole. Této skutečnosti je třeba věnovat pozornost v nabídkách některých dodavatelů, kteří nabízejí přitápění v bytových domech solárními kolektory ba dokonce i pomocí fotovoltaických panelů. Tato řešení však budou pro Vás bohužel vždy ekonomicky nenávratná!

Cena a návratnost investice do solárních zařízení.

Proč se vyplatí investovat do solárních zařízení?

Ve zkratce: Protože Slunce neposílá žádné faktury. 

Kromě toho, že Vám navrhneme a dodáme prvotřídní solární zařízení, umíme Vám také pomoci i s vyřízením dotace z programu Nová zelená úsporám.

Nechte si poradit, jaký systém bude pro Vás nejlepší.

Mám zájem o nabídku ➜

 

Doporučíme Vám systém, který nebude ani malý a tím pádem nedostatečný, ale ani zbytečně velký a tím pádem předražený.

ŘEŠENÍ NA MÍRU PRO VÁS!

Konzultace s odborníkem, nezávazná nabídka a obhlídka stavby ZDARMA.